Viber  063 464 63 >>

Ми намагаємося зробити ваші покупки максимально зручними, тому пропонуємо різноманітні способи оплати. Ви можете вибрати найбільш зручний для вас:

  1. Онлайн-оплата через Liqpay: Це швидкий та безпечний спосіб оплати з використанням кредитної або дебетової карти. Все, що вам потрібно, - це вибрати Liqpay при оформленні замовлення, перейти на сторінку оплати і ввести дані вашої картки. Якщо ви є клієнтом Privat24. Google Pay, Apple Pay - доступна оплата в 1 клік, без заповнення реквізитів.
  2. Оплата готівкою через термінали ПриватБанку: Ви можете оплатити ваше замовлення через будь-який з тисяч терміналів ПриватБанку по всій Україні. Виберіть цей спосіб оплати при оформленні замовлення і дотримуйтесь інструкцій.
  3. Пряма банківська оплата за IBAN: Ви можете переказати гроші безпосередньо на наш банківський рахунок. Після оформлення замовлення ми надсилатимемо вам наші банківські реквізити. Будь ласка, не забудьте вказати номер замовлення у призначенні платежу.
  4. Оплата при отриманні на відділенні поштового сервісу: Цей спосіб оплати включає додаткову плату за послугу. При отриманні товару на відділенні поштового сервісу, ви можете оплатити його на місці.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і зробимо все можливе, щоб ваша покупка була якнайбільш зручною та приємною. Виберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати та насолоджуйтесь шопінгом!